Okul Taşımacılık

OKUL TAŞIMACILIĞI

Okul Taşımacılığı Hizmetlerimiz, değerli çocuklarımızın okullarından evlerine güvenli, rahat ve zamanında yolculuk yapabilmesi için sunmaktadır. Bu hizmet yeni araçlarla ve Valiliğin belirlediği koşullarda verilmekte, velilerimizin istekleri en kısa sürede yerine getirilmektedir.

Taşımacılık sektöründeki saygın yerimiz ve güvenilirliğimizi, ISO  9001 2000 kalite belgemizin verdiği sorumlulukların bilincinde olarak öğrenci taşımacılığına da aynı heyecanla yansıtmaktayız.
Kapadokya Tur olarak çocuklarımızın güvenliğini daima ön planda tutarak, meydana gelebilecek herhangi bir hadiseyi daha önceden alınacak önlemler ile önlemeyi, sürücü ve hosteslerimizi bu sorumluluğu taşıyacak kişiler tarafından oluşturmayı sağlamaktayız. Bu sebeple hizmet kadromuzda prensiplerimizin tersine gayrı ciddi konuşmalar yapan, argo kelimeler kullanan sürücü ve hostesler bünyemizde kesinlikle barındırılmamaktadır.
Özellikle kolay iletişim kurulabilen insanlardan oluşturduğumuz kadromuz yıllarca hizmet verecek vizyondadır. Sürücü ve hosteslerimiz tek tip kıyafet giymekte, yolculuk esnasında cep telefonlarının açık tutulması tarafımızdan garanti edilmektedir. Araçlarımızda bulundurulan GPRS sistemi ile çocuklarınızın o anda nerede olduğu servis irtibat merkezimizden takip edilmekte, araç arızası vb. durumlarda bu teknoloji sayesinde takviye kadro gönderilmektedir.
Tüm okul araçlarımız SOS sağlık hizmetleri tarafından özel ambulans sigortasına tabi olmakla birlikte, hizmet içerisinde kardeş indirimi  her kardeş için % 5 oranında uygulanır.